NOVEMBER – TRAININGSPAKKEN MAAND Geplaatst op 1 november 2023

𝐍𝐎𝐕𝐄𝐌𝐁𝐄𝐑𝐌𝐀𝐀𝐍𝐃 – 𝐓𝐑𝐀𝐈𝐍𝐈𝐍𝐆𝐒𝐏𝐀𝐊𝐊𝐄𝐍𝐌𝐀𝐀𝐍𝐃!
 
Beste jeugdleden & ouders/verzorgers,
Sinds begin oktober '23 is er een geheel nieuwe Hummel collectie kleding (Tulsa) in onze webshop. Daaronder zijn er ook nieuwe trainingspakken. Deze zijn in de komende novembermaand, net zoals in de afgelopen jaren, weer in de aanbieding. Dat betekent een mooie korting vanuit onze club op de aanschaf van een MVV'29-trainingspak voor onze jeugdleden. Sinds 2021 is namelijk ieder MVV'29- lid (of ouders) zelf verantwoordelijk voor de aanschaf van een MVV'29-trainingspak.
In de actie-maand november is het mogelijk om tegen een gereduceerde prijs de nieuwste versie van een Hummel trainingspak inclusief MVV'29-logo via de webshop te bestellen. De aanschafprijs van een trainingspak is dan:
T/m maat 164: 42,95 euro
Vanaf maat S: 47,95 euro
Normaal kost een pak 55,49 of 60,75 euro.
𝐌𝐨𝐠𝐞𝐥𝐢𝐣𝐤 𝐞𝐞𝐧 𝐦𝐨𝐨𝐢 𝐯𝐞𝐫𝐫𝐚𝐬𝐬𝐢𝐧𝐠𝐬𝐜𝐚𝐝𝐞𝐚𝐮 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐝𝐞 𝐟𝐞𝐞𝐬𝐭𝐝𝐚𝐠𝐞𝐧!
Buiten november kan via de webshop ook een trainingspak worden besteld, maar dan geldt de reguliere prijs.
𝐋𝐚𝐭𝐞𝐧 𝐰𝐞 𝐦𝐞𝐭 𝐳𝐢𝐣𝐧 𝐚𝐥𝐥𝐞𝐧 𝐳𝐨𝐫𝐠 𝐛𝐥𝐢𝐣𝐯𝐞𝐧 𝐝𝐫𝐚𝐠𝐞𝐧 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐞𝐞𝐧 𝐌𝐕𝐕 '𝟐𝟗 𝐰𝐚𝐚𝐫𝐝𝐢𝐠𝐞 𝐮𝐢𝐭𝐬𝐭𝐫𝐚𝐥𝐢𝐧𝐠!
Sportieve groet vanuit Materiaal Beheer MVV '29,
Kledingbeheer: kleding en materialen e.d. in handen van Erik Huusken
06 12195410 erik.huusken@hotmail.com
Sleutelbeheer, ballen en hesjes: in handen van Jan Goossen
06 54214989 jan.goossen@gmail.com