Organisatie M.V.V.'29

Naam Functie Telefoonnummer Email
Walter Busscher Voorzitter 0546-870026 / 0546-865827 info@a-wb.nl
Ruud Peters Beheerstichting 0546-868822 rudypeters@versatel.n
Marieke Goossen Penningmeester 06-19939235 penningmeester@mvv29.nl
Hans van der Palen Secretaris 06-25030779 secretaris@mvv29.nl
Wilfred Koek Algemene zaken 06-30225206 wfkoek@me.com
Perry Kuiphuis Kantinecommissie 0546-490831 kuiphuis@hetnet.nl
Martin Oude Avenhuis Technisch Coordinator 06-22968171 moudeavenhuis@rocvantwente.nl
Ellen Oude Elbering Notulist 0546-600469 eoudeelbering@gmail.com
Naam Functie Telefoonnummer Email
Melanie Snijders Ledenadministratie/ contributie 0546-864344 ledenadministratie@mvv29.nl
Naam Functie Telefoonnummer Email
Martin Oude Avenhuis Technisch Coordinator / senioren selectie MVV 1 06-22968171 moudeavenhuis@rocvantwente.nl
Robin Groener Coordinator 2-3 06-36175597 zoekie69@hotmail.com
Martin Oude Avenhuis Coordinator JO19 06-22968171 moudeavenhuis@rocvantwente.nl
Richard Geelen Coordinator JO17 06-27015019 richard@n4w.nl
Hans Wesselink Coordinator JO15 0546-802812 hans@groothuis-tifa.nl
Herman Scholten Coordinator JO13 0546-864041 scholtenhermanhelga@gmail.com
Erik Bakhuis Coordinator JO11 0546-870940 bakhuisgeers@gmail.com
Erik Bakhuis Coordinator JO9 - Minis 0546-870940 bakhuisgeers@gmail.com
Hans Wesselink Coordinator keepers 0546-802812 hans@groothuis-tifa.nl
Naam Functie Telefoonnummer Email
Peter Voshaar Wedstrijdsecretaris 06-52306132 wedstrijdsecretariaat@mvv29.nl
Frank Kerkhof Coordinator meisjes/dames 06-30008001 frank.kerkhof@hotmail.com
Peter Voshaar Coordinator scheidsrechters 06-52306132 peter_voshaar@hotmail.com
Naam Functie Telefoonnummer Email
Ellen Oude Elbering 0546-600469 eoudeelbering@gmail.com
Edwin Wesselink 0546-871000 ed.elwesselink@gmail.com
Johan Geerdink 0546-473929 jjgeerdink@hotmail.com
Bert Kroeze Sociaal Coordinator 0546-868979 bertkroeze@gmail.com
Naam Functie Telefoonnummer Email
Peter Wensink Coordinator 06-53991412 peter@wensink-partners.nl
Naam Functie Telefoonnummer Email
Sander Ten Tusscher 06-30982032 sandertt@hotmail.com
Ramon Lesker 06-29131956 rlesker@hotmail.com
Jarno Busscher 06-53538793 jarnobusscher@hotmail.com
Nick Hulshof 06-46737172 nickhulshof@live.nl
Peter Voshaar 06-52306132 peter_voshaar@hotmail.com



Contact:

RKsv M.V.V.'29 Frielinkspark
Almeloseweg 149
7615 NA Harbrinkhoek

Tel: +31 (0)546 - 870 403
E-mail: info@mvv29.nl

Webredactie:
webredactie@mvv29.nl

Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaat@mvv29.nl

Social media:

Map

M.V.V.'29 - Disclaimer

M.V.V.'29 besteedt de grootste zorg aan de samenstelling van deze website. Desondanks is het mogelijk dat de gepubliceerde informatie onvolledig of onjuist is. M.V.V.'29 aanvaardt hiervoor geen aansprakelijkheid.

Tevens sluit M.V.V.'29 elke aansprakelijkheid uit voor schade die voortvloeit uit of verband houdt met het gebruik van, het vertrouwen op, of acties ondernomen naar aanleiding van de gepubliceerde informatie op deze website.

Copyright © 2017 lent-webdesign.nl - All Rights Reserved.