Organisatie M.V.V.'29

Naam Functie Telefoonnummer Email
Walter Busscher Voorzitter 0546-870026 / 0546-865827 info@a-wb.nl
Wilfred Koek VZ beheerstichting en ICT 06-30225206 wfkoek@me.com
Sandra Grootelaar Penningmeester 06-20011312 penningmeester@mvv29.nl
Hans van der Palen Secretaris 06-25030779 secretaris@mvv29.nl
Ruud Peters Algemene zaken 0546-868822 rudypeters@versatel.n
Perry Kuiphuis Kantinecommissie 0546-490831 kuiphuis@hetnet.nl
Albert Olde Rikkert Technisch Coordinator 06-14941287 albert@olderikkert-everlo.nl
Ellen Oude Elbering Notulist 0546-600469 eoudeelbering@gmail.com
Naam Functie Telefoonnummer Email
Melanie Snijders Ledenadministratie/ contributie 0546-864344 ledenadministratie@mvv29.nl
Naam Functie Telefoonnummer Email
Albert Olde Rikkert Technisch Coordinator / senioren selectie MVV 1 06-14941287 albert@olderikkert-everlo.nl
Vacant Coordinator 2-3
Herman Scholten Coordinator JO19 0546-864041 scholtenhermanhelga@gmail.com
Richard Geelen Coordinator JO17 06-27015019 richard@n4w.nl
Hans Wesselink Coordinator JO15 0546-802812 hans@groothuis-tifa.nl
Herman Scholten Coordinator JO13 0546-864041 scholtenhermanhelga@gmail.com
Chris Busscher Coordinator JO11 06-55154026 ccbusscher@gmail.com
Chris Busscher Coordinator JO9 - Minis 06-55154026 ccbusscher@gmail.com
Hans Wesselink Coordinator jeugdkeepers 0546-802812 hans@groothuis-tifa.nl
Naam Functie Telefoonnummer Email
Hans Meijer 06-46941263 wedstrijdsecretariaat@mvv29.nl
Maarten Boerrigter +49 175 7943071 wedstrijdsecretariaat@mvv29.nl
Naam Functie Telefoonnummer Email
Johan Geerdink Coordinator lagere senioren teams 0546-473929 jjgeerdink@hotmail.com
Edwin Wesselink Coordinator lagere senioren teams 0546-871000 ed.elwesselink@gmail.com
Ellen Oude Elbering Coordinator lagere senioren teams 0546-600469 eoudeelbering@gmail.com
Naam Functie Telefoonnummer Email
Peter Wensink Coordinator 06-53991412 peter@wensink-partners.nl
Naam Functie Telefoonnummer Email
Ramon Lesker Coordinator lagere senioren teams 06-29131956 rlesker@hotmail.com
Jarno Busscher Coordinator lagere senioren teams 06-53538793 jarnobusscher@hotmail.com
Nick Hulshof Coordinator lagere senioren teams 06-46737172 nickhulshof@live.nl
Peter Voshaar Coordinator lagere senioren teams 06-52306132 peter_voshaar@hotmail.com
Sander Ten Tusscher Coordinator lagere senioren teams 06-30982032 sandertt@hotmail.com
Naam Functie Telefoonnummer Email
Erna Lenferink Coordinator meisjes 06-23911386 erna@ebladvies.nl
Jeroen Egberink Coordinator lagere senioren teams 06-14101242 jeroenegberink@live.nl
Leon ter Wee Coordinator jeugdscheidsrechters onderbouw 06-14614106 leon.terwee@gmail.com
Vacant Coordinator jeugdscheidsrechters bovenbouw
Frank Kerkhof Coordinator dames 06-30008001 frank.kerkhof@hotmail.com
Vacant Coordinator scheidsrechters senioren



Contact:

RKsv M.V.V.'29 Frielinkspark
Almeloseweg 149
7615 NA Harbrinkhoek

Tel: +31 (0)546 - 870 403
E-mail: info@mvv29.nl

Webredactie:
webredactie@mvv29.nl

Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaat@mvv29.nl

Social media:

Map

M.V.V.'29 - Disclaimer

M.V.V.'29 besteedt de grootste zorg aan de samenstelling van deze website. Desondanks is het mogelijk dat de gepubliceerde informatie onvolledig of onjuist is. M.V.V.'29 aanvaardt hiervoor geen aansprakelijkheid.

Tevens sluit M.V.V.'29 elke aansprakelijkheid uit voor schade die voortvloeit uit of verband houdt met het gebruik van, het vertrouwen op, of acties ondernomen naar aanleiding van de gepubliceerde informatie op deze website.

Copyright © 2017 lent-webdesign.nl - All Rights Reserved.